AINEVAHETUSE ANALÜÜSID & TESTID

Ainevahetuse analüüsid 2019-02-15T08:31:48+00:00

Ainevahetuse hindamise analüüsid 

 Analüüse soovitab ja tulemusi aitab interpreteerida funktsionaalse toitumise terapeut.

Analüüsi hinnale lisandub terapeudi nõustamise tasu 45 eurot.

Analüüsi teostamiseks juhiseid küsi terapeudilt.

KÕIKI PAKETTE SAAD TELLIDA SIIT
TERVISERISKI PAKETT VEREANALÜÜSI PÕHJAL – analüüs teostatakse Eestis (meditsiinilaboris Synlab). Hind u 130 eurot

Analüüs annab hea ülevaate tervislikust seisundist, näidates probleeme, mis võivad viia südame-veresoonkonnahaiguste, teist tüüpi diabeedi või rauapuudusaneemia tekkimisele, mineraalide- ja vitamiinidepuuduse kujunemisele, samuti maksa, neerude ja hormonaalse süsteemi funktsioonide häirumisele. Toitumisterapeut vaatleb kehafunktsioonide normist kõrvalekaldeid ning soovitab analüüsi tulemuste alusel toidulisandeid ja menüü muutmist. Toitumisteraapia aitab ennetada haigusi, millele viitavad kõrvalekalded kehafunktsioonides. Samas ei kuulu toitumisterapeudi kompetensi haiguste diagnoosimine, vajadusel suunab ta kliendi perearsti või erialaarstide juurde.

Vereanalüüs hõlmab vere vormelementide, veresuhkru ja aneemia näitajaid, maksa ja sapiteede näitajaid, neerufunktsiooni näitajaid, verelipiidide ja kolesterooli, teatud mineraalainete ning B12-vitamiini, foolhappe ja D-vitamiini, samuti verevalkude, teatud ensüümide, kilpnäärme jt hormoonide ning homotsüsteiini näitajaid.

SOOLESTIKU TERVISE ANALÜÜS – analüüs teostatakse Saksamaal (firmas Medivere). Hind 131,04 eurot (lisandub saatmiskulu)

Analüüs sisaldab mikroobikoosluse (tervislike ja mittetervislike bakterite), seente, soolepõletiku, seedeensüümide funktsiooni ja seedimise jääkproduktide näitajaid.

SOOLESTIKU TERVISE ANALÜÜS KOOS PARASIITIDE TESTIGA. Hind 193,74 eurot (koos saatmiskuludega)

Analüüs sisaldab mikroobikoosluse (tervislike ja mittetervislike bakterite), seente, soolepõletiku, seedeensüümide funktsiooni ja seedimise jääkproduktide näitajaid. Analüüsile lisandub ka parasiitide määramise test. Testitakse 23 erinevat parasiiti, mille hulka kuuluvad enamtuntud solkmed, naaskelsabad ja lambliad, aga ka paljud vähemtuntud parasiidid, nagu näiteks blastotsüstid.

PARASIITIDE TEST eraldi teostatuna, analüüs teostatakse Saksamaal (firmas Medivere) . Hind 62,7 eurot (koos saatmiskuludega)

Testitakse 23 erinevat parasiiti, mille hulka kuuluvad enamtuntud solkmed, naaskelsabad ja lambliad, aga ka paljud vähemtuntud parasiidid, nagu näiteks blastotsüstid.

OPIOIDSETE PEPTIIDIDE TEST – teostatakse Norras. Hind 105 eurot (koos saatmiskuludega)

Uriinianalüüs näitab sooles gluteeni- ja piimavalkude puuduliku lagundamise tagajärjel tekkivaid morfiinitaolisi ühendeid, mis ringlevad kogu kehas, mõjutavad eelkõige ajutegevust ja väljutatakse uriiniga. Samuti määratakse analüüsi käigus sooleseina läbilaskvuse näitaja IAG.

Kaaluteraapia keskus

Analüüside või testide tellimiseks võta meiega ühendust

KONTAKT