Meeskond

Meeskond 2019-02-15T08:51:01+00:00

Toitumisnõustajad

Toitumisnõustajad töötavad toitumisterapeutide meeskonnas ning omavad pikaajalist kogemust erinevate probleemidega klientide nõustamisel.

Tallinnas

Hiie Järva

Hiie Järva on kokandusharidusega tervisenõustaja toitumise alal, kes on ka lõpetanud toitumisterapeudi õppe. Hiie jätkab õpinguid funktsionaalse toitumisnõustaja ja -terapeudi õppes. Ta on läbinud lisakoolitusi kehakaalu teemadel.

Hiie on enda peal katsetanud peaaegu kõiki erinevaid dieete alates rasvarikastest kuni täieliku paastumiseni. Ta on kindel, et kõige parema tulemuse annab siiski tervislike toiduvalikute tegemine ning nälgimise vältimine. Saledaks saab ka nälga tundmata 5 korda päevas tervislikult süües.

Tänu kokanduse taustale oskab Hiie suurepäraselt tervislikku toitu valmistada ning soovib seda õpetada ka oma klientidele.

Hiie motodeks on: „Oled see, mida sa sööd“ ja „Toit = tervis“.

Tartus

Silja Vetevoog

Silja Vetevoog on tervisenõustaja toitumise alal, kes elas välismaal 13 aastat. Nüüd, olles tagasi Eestis, naudib ja hindab ta siinset puhast õhku ja toitu, olles rajanud kodu Tartu lähedal maal.

Silja nõustab Tartus nii eesti kui inglise keeles. Ta on töötanud aastaid klienditeenindajana, ennast pidevalt täiendanud erinevates toitumise töötubades ja saanud täiendkoolitusi kehakaalu mõjutava toitumise osas.

Silja alustas ise teed tervisliku toitumise suunas umbes 6 aastat tagasi. Toidu valmistamine tervislikult ja kaalusõbralikult on miski, mis teda väga köidab ja mida ta soovib ka oma klientidega jagada.


Toitumisterapeudid

Annely Soots

Annely Soots tegutseb toitumisterapeudina nii Tartus kui Tallinnas. On lõpetanud arstiteaduskonna ja psühholoogia eriala Tartu Ülikoolis, omandanud psühhoteraapiaalaseid teadmiseid täiendkoolitustel, õppinud kaks aastat sotsiaaltöö magistrantuuris ning on ka diplomeeritud refleksoloog ja Yumeiho massöör (3. dan, 2016). Annely on õpetanud varasemalt meditsiiniõdesid ning olnud aastatel 1993 – 2012 ainuke pereõdede ja koduõdede koolitaja Eestis. Viimased 10 aastat on koolitanud toitumisnõustajaid ja toitumisterapeute, selle kõrvalt end pidevalt erialaselt täiendades ja kliente nõustades. Annely on osalenud paljudes eakate ja puudega inimestega seotud ning koduhoolduse ja -õenduse alastes projektides, sh ka üle-euroopalistes. Annely on Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni asutaja ning juhatuse esimees, kes tegeleb aktiivselt toitumisnõustamise ja -teraapia edendamise ning propageerimisega Eestis. Loe rohkem Tervisekooli kodulehelt.  

Eliisa Lukk

Eliisa Lukk on funktsionaalse toitumise nõustaja, kes õpib edasi Tervisekooli toitumisterapeudi õppes.  Eliisa on omandanud Tartu Ülikoolis teadusmagistri kraadi molekulaar- ja rakubioloogias (2007) ning magistrikraadi ärijuhtimises (2013). Eliisa  õpetab Tervisekoolis toitumisnõustajaid ja on funktsionaalse toitumise nõustajate ühenduse esimees.

Kaaluteraapia keskus

Kui soovid kaalu langetamisel meie abi, võta meiega ühendust

KONTAKT