TULE TASUTA KONSULTATSIOONILE

Kuidas saada jõuludeks  peenem talje ja kaunim figuur? 

Kutsun sind tasuta konsultatsioonile, et saada personaalset nõu ja abi. Olen üle kümne aasta nõustanud inimesi ja aidanud naistel saavutada püsivaid tulemusi.

 

Saame tuttavaks!

Olen Kairi Pärnakivi, tervisliku ja aktiivse elustiili nõustaja juba rohkem kui 15 aastat.

´Õpetan sind kuidas saavutada hea kehaline vorm ja enesetunne. Ja veel olulisem, kuidas saavutatud tulemust säilitada. Millal siis veel, kui mitte nüüd!

Trendikas on hoolitseda enda eest, olla heas vormis ja aktiivne, sõltumata vanusest.

Ausalt öeldes polegi see enam  töö minu jaoks, vaid minu  elustiil. Jagan enda ja oma klientide kogemusi. Rõõmuga aitan ka sind!

 

Lood inimestest, kellel on õnnestunud kaalu kaotada…tule konsultatsioonile ja saa teada, kuidas kaotada kaalu, ilma et peaksid enda keha ebamugavasse olukorda panema!

 

“Minu imeline muutuste teekond algas 25 märtsil 2021. Seega 5 kuud tagasi. Olen suutnud selle ajaga vabaneda liigsest 19,7 kilost ja 45,6 sentimeetrist.

Sest minu ellu tuli inimene, kes aitas mind sellel teekonnal. Aitäh sulle, Kairi!”

Ülle Pent

Tiia -34kg

Nagu ikka naistel, lisakilod tulevad ja jäävad laste sünniga.  Nii ka Tiial. Peale neljanda lapse sündi, ei õnnestunud  Tiial 30st lisakilost enam vabaneda.

 

See tekitas Tiiale stressi, tegi pahuraks. Ei tahtnud enam sõpradega suhelda, muutus kinniseks. Sellist kaalu polnud tal kunagi varem olnud. Tiia proovis kaalu langetamiseks tablette ja tilkasid, mida internetis pakutakse. Aga ei mingit tulemust! Ja nii kuus aastat.

Minu juurde jõudis Tiia tänu tuttavale, kes minu juures kaalu langetas, eelmise aasta augustis.

Tol momendil oli Aire tulemus -15 kg. Tiia liitus kohe meie tervisliku elustiili klubi tegemistega ja alustas programmiga.

On inimesed,  kes väga täpselt järgivad konsultandi nõuandeid. Tiia on just selline klient. Ja tulemuseks -34kg alates augustist kuni detsembrini 2020.

Jako -38kg

Jako on enamuse oma elust olnud ülekaaluline. Aga viimase 8 aastaga lisandus 30 lisakilo. 

Ülekaal hakkas juba segama igapäevast elu. Raske oli kummardada ja liikuda. Magas halvasti. Päeval oli väsimus. Jako armastab väga jahil käia. Aga igasugune füüsiline tegevus oli tema jaoks raske.

Riidenumbrid suurenesid, see tegi meele pahaks. Püüdis korduvalt ise kaalu langetada. Kõik katsed lõppesid kokkuvõttes lisakilodega.

Aga ühel päeval rääkis elukaaslane,et tema töökaaslasel on toitumiskonsultant, kes on aidanud 4 kuuga langetada kaalu -22kg. See pani tõsiselt mõtlema!

Kuigi usku väga polnud, otsustas Jako siiski proovida.

Ja nii me kohtusime Jakoga Zoomi vahendusel. Jako registreeris Toetusgruppi. Koostasime personaalse toitumisprogrammi.  Nii algas Jako tervislik kaalulangetamine. Ja nagu Jako ise ütleb, siit sai alguse uus ja põnev teekond.

Esimese 8 päevaga kaotas -5kg. Kuigi viimased 8 aastat ei ole ta suitsetaja, vaevasid hommikuti köhahood. 2 kuud peale programmiga alustamist märkas, et ei köhi enam hommikuti. Järgmise 3 kuuga langes kaal -25kg.

Tänaseks on Jako 4,5 kuuga salenenud -38kg. Magab paremini. On jälle aktiivne, tegeleb spordiga, naudib jahil käimist. 

Ja on vabanenud kiusavatest isudest. 

Kui varem oli tema jaoks lausa ületamatu muuta oma toitumisharjumusi, siis praegu naudib oma uusi toitumisharjumusi.  

Piret on ilus pikka kasvu naine. Aga 13 aastat tagasi, kui sai hormoonravi, hakkas edukalt kaalu koguma. Algul proovis nendest lisakilodest iseseisvalt vabaneda, aga edutult.
Stress, antidepressandid ja kontrollimatu isu magusa järgi.  Ja sisendas endale, et selline on tema saatus ja tuleb leppida.
 

Aga siis algasid selja- ja põlvevalud. Iga päev valuvaigistavad süstid, et üldse saaks liikuda. Edasi selja- ja 3 põlveoperatsiooni. Selgeks sai see, et nii enam jätkata ei saa. Sest põlveliigesd on kulunud ja tuleb väljavahetada.

Enesehaletsus tuli lõpetada.

 

2019 a. oktoobris alustas Piret uuesti kaalulangetamist. Tellis toitumiskavad. Ja langetaski kaalu -14kg. Ja siis jäi kaal seisma. Ja edasised pingutused ei andnud tulemust. Pigem hakkas kaal natuke jälle tõusma. Siis nägi minu üleskutset ühineda väljakutsega.

 

Piret ei kahelnud hetkekski, sest oli selge, et üksi ei tule toime. Piret liitus meie erinevate projektidega. Osaleb aktiivselt kõigil üritustel.

 

Praeguseks on Piret kaotanud veel -15kg. Pole depressiooni, ei põlvevalusid, hea uni ja palju muutki on muutunud.

 

Aga sel talvel on Piret juba mitmeid kordi suusatanud. Ta ei uskunud, et saab kunagi veel sportida.

Meelike elab Värskas ja on 36 aastane.
Meelikese soov oli kohe alustada kaalu langetamisega. 

Nagu ta ise ütles, on ta eluaeg olnud suur tüdruk. Viimastel aastatel aga väga suur tüdruk. On ise ka varem püüdnud kaalu langetada. Aga tulemused, mis õnnestus saavutada, olid lühiajalised. 

 

Miks ta pöördus minu poole? Sai aru, et ise ta hakkama ei saa. Aga kaal segas juba igapäevaseid tegemisi. Raske oli 4. aastase pojaga koos joosta, jalgrattaga sõita.

Energiat jäi kuidagi vähemaks, võrreldes varasemaga.

 

Nii algas Meelikese kaalulangetamise turnee. Ta liitus minu Tervisliku ja Aktiivse elustiili klubiga. Alustasime toitumisharjumuste muutmist, lisaks personaalne programm.

Meelike osaleb aktiivselt meie projektides. Kõik toimub online`s. Seal on peale konsultandi veel teiste osalejate toetus.

Kolme kuuga langetas kaalu -16kg. Praeguseks -22kg.

Ja jätkame! Meelikesel on tekkinud usk endasse! Esitage endale ka väljakutse. Aitan teil kaalu langetada, edasi juba õpetan saadud kaalu säilitama! 

Aire ühines meie online Tervisliku ja aktiivse elustiili klubiga.

Aire on suure osa oma elust tegelenud kaaluga. Kui kaal tõusis 80kilogrammini, siis langetas – 10 kg. Siis jälle mingi aja pärast jõudis kaal tagasi.  Jälle langetas. Teate küll seda jojoefekti. Siis tuli töökoha vahetus, elu muutus. Ja korraga avastas, et kaal on juba 95kg.

Otsis motivatsiooni, et endaga tegeleda. Igal hommikul alustas entusiasmiga ja kui kell oli viis, siis olid sellised tapvad isud ( Aire enda sõnad)…

Ja vabandus oli, et enesetunne on ju hea, küll kunagi saan selle kaaluga ka hakkama.
Nägi Facebookis väljakutset.

Ta on oma toitumiskonsultandi juhendamisel ja teiste naiste toetusel muutnud oma toitumisharjumusi.

Vaikselt lisame ka füüsilise aktiivsuse. 80% toitumine, 20% füüsiline aktiivsus= 100% häälestatus.

Võta ühendust!

8 + 9 =

=

kontakt

Kairi Pärnakivi

E-post: kairi @ kaotakaalu.ee